Runda rewanżowa rocznika 2009 w lidze MZPN.
Podczas ostatnich 2 weekendów rozegraliśmy dwa mecze rewanżowe w ramach 2 kolejki ligowej. W dniu 19.05 podjęliśmy rywalizację z klubem Agrykola. Początek meczu niestety nie wyglądał z naszej strony najlepiej, chłopcy jak sami przyznali przespali 2 pierwsze kwarty, a rywal nie chciał oddać meczu bez walki, ostatecznie mecz zakończył się remisem 5:5. Zdecydowanie lepiej prezentowaliśmy się w meczu z Markovia Marki, pomimo upalnej pogody, każdy z naszych piłkarzy zagrał bardzodobrze, było widać zaangażowanie w grę i chęć zdobycia dużej przewagi nad rywalem. Pomimo braku kontuzjowanego Adriana i już podczas rozgrzewki doznanego urazu nadgarstka przez naszego bramkarza Kacpra zdobyliśmy 9 goli tracąc jedynie 2. Adiemu i Kacpiemu życzy szybkiego powrotu do zdrowia, bo w najbliższy weekend czeka nas wymagający mecz z Be a starem, a bez nich może być nam ciężko. Niezależnie od okoliczności już dziś jesteśmy zmotywowanie do działania.
tekst. Magda Z.