OSiR Włochy świętuje cztery lata!

W dniu 8 listopada na hali sportowej OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18 rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej roczników 2005-2006. Turniej został rozegrany z okazji IV rocznicy powstania OSiR Włochy. Uczestnikami turnieju było 6 drużyn z Włoch, Raszyna oraz Ochoty. UKS OKĘCIE, dwa zespoły KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY, KS RASZYN, RKS OKĘCIE WARSZAWA oraz SP 264. Łącznie w turnieju udział wzięło ok. 80 graczy. Emocje, piękne bramki i oprawa spotkań porównywalne były do tych, które towarzyszyły tegorocznym Mistrzostwom Świata w Piłce Nożnej. Dobra organizacja i sprawne przeprowadzenie imprezy sprawiły, że na hali wytworzył się klimat prawdziwej sportowej rywalizacji, a kibice mogli oglądać zmagania w wykonaniu młodych piłkarzy. W czasie turnieju panowała bardzo dobra atmosfera: była radość, uśmiech, ale też, jak to w sporcie, nie obyło się bez siniaków i łez. Organizator zapewnił uczestnikom soki oraz słodki poczęstunek. Ostatnim etapem zmagań na parkiecie był mecz gwiazdeczek turnieju z trenerami. Spotkanie pokazało, że młodzi adepci muszą się jeszcze wiele nauczyć… na pocieszenie w prezencie dostali od swoich opiekunów remisowy wynik 7:7.
Po rozegraniu wszystkich spotkań nastąpiła dekoracja drużyn. Nagrody wręczali Dyrektor OSiR Edward Jerzy Sawicki oraz Wiesława Ufnal – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu. Uczestnicy turnieju otrzymali nagrody, puchary, medale okolicznościowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Po turnieju bawiliśmy się na kręglach, wymieniając wrażenia z piłkarskich potyczek.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. KS Raszyn
2.KS Przyszłość Włochy I
3. KS Przyszłość Włochy II
4. RKS Okęcie Warszawa
5. UKS Okęcie
6. SP 264

Nagrody indywidualne w postaci statuetek otrzymali:
- Królem strzelców został Jakub Projs (KS Raszyn)
- Najlepszym bramkarzem organizatorzy wybrali Macieja Bielskiego (KS Przyszłość Włochy)
- Najlepszym zawodnikiem turnieju Michał Skibiński (RKS Okęcie Warszawa)
Serdeczne podziękowania należą się naszym sponsorom za ufundowanie rzeczowych nagród indywidualnych:
Sylwii Majchrzak i Pawłowi Lewandowskiemu z Kręgielni Twój Bufet, Robertowi Piroszowi, Maciejowi Traczowi z firmy Predatorzy, Firmie Decathlon Okęcie oraz Stowarzyszeniu Pływackiemu Swimmers.
Organizatorami Turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Włochy oraz Uczniowski Klub Sportowy  OKĘCIE 2014.
Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!