Mecz z KS Delta Warszawa.

Mecz z KS Delta Warszawa.

Po bardzo dobrym meczu rocznika 2007/08 z KS Delta Warszawa, niestety musieliśmy uznać wyższość drużyny gości. Mecz stał na wysokim poziomie sportowym, po 45 minutach bardzo dobrej gry nasza drużyna prowadziła 4:2 jednak goście grając do końca w ostatniej kwarcie wydarli nam zwycięstwo. Można być zadowolonym z gry naszej drużyny, ale jak mówi stare piłkarskie porzekadło gra się do końca .... a nasi zawodnicy chyba o tym zapomnieli:) Głowa do góry kolejne spotkanie już w weekend !

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Typer Prezes napisał
    Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>> http://bet350.blogspot.com/

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości