Mecz ligowy UKS Okęcie 2009A.

Mecz ligowy UKS Okęcie 2009A.

W dniu 17.06. 2018 grupa A rocznika 2009 rozegrała ostatni mecz ligowy w tym sezonie. Gościliśmy na stadionie klubu Józefowia. Rewal podjął nas kibiców bardzo sympatycznie. Mecz, jak to ma miejsce w ostatnim czasie rozpoczął się dla nas utrata bramki. Jednak chłopcy szybko zrozumieli, że już zapewniony awans do 1 ligi nie zwalniał ich z obowiązku gry na odpowiednim poziomie, o czym nie omieszkał im także przypomnieć trener. Tym samym od drugiej kwarty z przyjemnością oglądaliśmy mecz, w którym chłopcy pokazali dobra grę zespołowa. Co prawda popełniliśmy kilka błędów tracąc 5 bramek, ale Kto ich nie popełnia. Jednak zdobyliśmy 9 goli, a mogło być ich znacznie więcej, bo strzałów w światło bramki mieliśmy sporo. Po udanym zakończeniu sezonu świętowaliśmy (Kto mógł) na pobliskiej plaży nad rzeczka Świder. Trenerowi i piłkarzom jeszcze raz gratulujemy awansu i jako kibice dziękujemy za piękne choć niekiedy stresujące chwile podczas meczy.
foto i text Magda Z.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości