Awans UKS Okęcie do I ligi !!

Awans UKS Okęcie do I ligi !!

W dniu 9.06.2018 rozegraliśmy przedostatni mecz ligowy w tym sezonie. Pojedynek z uplasowanym na ostatnim miejscu w tabeli rywalem rozpoczęliśmy nie najlepiej. Już w pierwszej kwarcie przeciwnicy objęli prowadzenie jedną bramką. Nasi chłopcy, chyba za względu na upał oraz na fakt, że niektórzy z nich rano brali udział w Ochockim Mundialu początkowo nie przykładali się do gry. Jednak począwszy od drugiej kwarty, po odpowiedniej reprymendzie i motywacji ze strony trenera Piotra wzięli się w garść i nie tylko odrobili straty, ale pięknymi podaniami i grą piłką rozgromiliśmy przeciwnika strzelają co ich bramki 7 goli. Następnie wraz z rodzicami i trenerami hucznie do późnych godzin wieczornych świętowaliśmy zasłużony, bo ciężko wypracowany awans do 1 ligi, na terenie zaprzyjaźnionego klubu RKS Okęcie, za co serdecznie dziękujemy.

teks Magda Z.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości