Turniej w Halinowie.

W minioną sobotę rozegraliśmy turniej Wojewódzkie mistrzostwa SRT CUP rocznika 2005. W turnieju brały udział między innymi takie zespoły jak: Narew Ostrołęka, Wilga Garwolin, Józefowia Józefów, Orły Halinów, Viktoria Zerzeń. Fazę grupową zakończyliśmy na pierwszym miejscu. W ćwierćfinale pokonaliśmy zespół Viktorii Zerzeń 3:0, kolejnym rywalem w grze o finał byli gospodarze turnieju SRT Halinów w regulaminowym czasie mecz zakończył się bezbramkowym remisem i naszą wyższość musieliśmy udowodnić w rzutach karnych. W sześciu meczach strzeliliśmy 7 bramek tracąc tylko jedną, co dało nam zwycięstwo w turnieju. W finale pokonaliśmy drużynę z Józefowa 1:0, gratulacje dla wszystkich zawodników trenerów oraz kibiców. Kolejny turniej już w sobotę tym razem jedziemy do Starych Babic.