Trzecia kolejka ligowa za nami.

Trzecia kolejka rozgrywek ligowych za nami, niestety nie była tak owocna w punkty jak poprzednie dwie.

Ale po kolei, w minioną sobotę rocznik 2007/08 musiał zostać podzielony ponieważ w tym samym dniu rozgrywaliśmy mecz ligowy ze Zniczem Pruszków w Pruszkowie oraz braliśmy udział w Klubowych Mistrzostwach Polski rocznika 2007 w Białobrzegach. Niestety mimo licznych starań Znicz Pruszków nie przełożył meczu ligowego, a odpowiedzią trenerów dlaczego było nasze tradycyjne „bo nie …” ! Mecz w Pruszkowie rozpoczął się od naszej nieznacznej przewagi i przez 3 kwarty utrzymywał się wynik remisowy, niestety w czwartej kwarcie dał o sobie znać okrojony skład naszego zespołu i wyszło zmęczenie naszych zawodników (mieliśmy tylko 2 graczy na zmianę). Czwarta kwarta niestety była bardzo szczęśliwa dla gospodarzy którzy po bardzo wyrównanym meczu nieznacznie pokonali nasz zespół, już nie możemy się doczekać rewanżu przy Radarowej. Z kolei druga połowa zespołu 2007/08 dzielnie walczyła z najlepszymi zespołami z całej Polski na Klubowych Mistrzostwach Polski w Białobrzegach, zespół ten był głównie złożony z zawodników którzy próbują przebić się do pierwszej siódemki i niestety niektórzy pokazali że jeszcze przed nimi bardzo dużo pracy aby zaistnieć w pierwszym zespole. Oczywiście byli również tacy którzy pozytywnie zaskoczyli trenera Piotrka swoją postawą na boisku, co na pewno zaowocuje powołaniami na mecze ligowe.

Niestety goryczy porażki doznały nasze asy z rocznika 2009, był to pierwszy mecz wyjazdowy i zarazem pierwsza porażka ligowa w tym sezonie naszego zespołu. Tym razem lepsi okazali się chłopcy ze Zwaru Międzylesie, ale już w sobotę szansa na rehabilitację, gramy mecz u siebie z drużyną Respekt Halinów.

Niezawodna jak na razie w tym sezonie ligowym jest drużyna trenera Krzysztofa, nasi chłopcy z rocznika 2005/06 bez większych problemów zdobyli kolejne trzy punkty i z kompletem zwycięstw prowadzą w ligowej tabeli. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, iż zostało zdobyte na trudnym terenie w Pruszkowie, oby tak dalej w kolejnej kolejce ligowej spotkamy się Spartą Jazgarzew. Wszystkich zapraszamy w sobotę na nasze mecze na boisko przy ulicy Radarowej 1.