Ligowe podsumowanie weekendu.

W miniony weekend nasze 3 zespoły zainaugurowały rozgrywki ligowe. W pięknych okolicznościach przyrody na stadionie przy ulicy Radarowej 1 w sobotę rozegraliśmy wszystkie 3 spotkania.

Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy z rocznika 2007/08, którzy po awansie do wyższej klasy rozgrywkowej w pierwszym ligowym występie bardzo pewnie pokonali zespół FC PUMA, co dobrze prognozuje przed kolejnym spotkaniem derbowym z RKS Okęcie.

Kolejnym zespołem który wybiegł na boisko były orły Trenera Piotrka z rocznika 2009 J. Warto przypomnieć, że nasz najmłodszy rocznik w tym sezonie rozpoczął w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po bardzo emocjonującym meczu, który do końca trzymał w napięciu, nasi chłopcy zremisowali z zespołem ATP Warszawa. Już pierwsza kolejka pokazała nam, że tu nie będzie „zabawy”. Warte podkreślenia jest obecność naszego snajpera wyborowego – Borysa który mimo ciężkiej kontuzji pojawił się na ławce i wspierał drużynę.

Na sam koniec na boisko wleciał nasz „Dreamliner-2005/06J”, tu nikt nie drżał o wynik, pytanie tylko brzmiało ile … ? I zgodnie z oczekiwaniami to był najmniej emocjonujący mecz tego dania, chłopcy doskonale realizowali założenia taktyczne trenera Krzysztofa i pomimo ogromnych osłabień bardzo pewnie pokonali rówieśników ze Świtu Warszawa.Tu również słowa uznania należą się naszemu snajperowi - Kubie, mimo kontuzji pojawił się na meczu i niczym Ronaldo w meczu finału Mistrzostw Europy z ławki wspomagał swoich kolegów.

Kolejne mecz już w przyszłym tygodniu !!! Zapraszamy !!!