Komunikat Zarządu do Rodziców

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZARZĄDU KLUBU UKS OKĘCIE

Szanowni Rodzice,

Najtrudniejsze chwile za nami, wróciliśmy w końcu do zajęć. Jednak to nie koniec naszych problemów, chyba nikogo nie musimy przekonywać jak ważnym elementem budżetu Klubu pozwalającym na regulowanie zobowiązań są comiesięczne składki wpłacane na konto Klubu przez Rodziców. Wierzymy, że pomimo tego trudnego dla nas wszystkich czasu, jak zawsze możemy liczyć na Państwa wsparcie. W tym trudnym okresie możemy pokazać, jak ważny jest dla nas Klub, jego przetrwanie i dalsze funkcjonowanie. Dla naszych dzieci UKS Okęcie to coś więcej niż Klub.
Wierzymy, że lata współpracy, wytworzyły w nas poczucie wspólnoty, przywiązania i dumy z NASZEGO KLUBU. Dla naszych dzieci – dla realizowania ich pasji, nawiązywania przyjaźni, sportowej rywalizacji, umiejętności pracy w grupie.
Bardzo dziękujemy tym, którzy opłacali składki regularnie. Nie jest tajemnicą, że bez pieniędzy nie można żyć i pracować, nas to dotyczy w taki sam sposób. Dlatego teżprosimy tych, którzy mają braki w płatnościach aby dokonywali uzupełnienia wpłat. Prosimy też aby bieżące opłacanie składek było zgodnie z zasadami czyli maksymalnie do 10 każdego miesiąca. Jest to w obecnym stanie rzeczy bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania klubu.

ZARZĄD KLUBU UKS OKĘCIE 2014