Klubowe Mistrzostwa Polski 2017 !

W ostatnią niedzielę nasze dwa zespoły z roczników 2008 oraz 2009 wzięły udział w finałach Klubowych Mistrzostw Polski. Finały odbyły się na stadionie Legii Warszawa, oba zespoły bardzo dobrze zaprezentowały na tle renomowanych klubów z całej Polski takich jak: Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok oraz Legia Warszawa :). Warto przypomnieć, że w finałach wzięły udział po 32 najlepsze drużyny z każdego rocznika (udział w finałach gwarantowały dobre wyniki i wysokie miejsce w eliminacjach). Drużyna z rocznika 2008 odpadła z turnieju po bardzo ciężkim meczu z Jagiellonią Białystok, natomiast zespół z rocznika 2009 po bardzo pechowym golu przegrał z późniejszym triumfatorem całego turnieju DAB Kielce.