II kolejka ligowa MZPN.

Za nami druga kolejka rozgrywek ligowych MZPN. Najstarszy rocznik UKS Okęcie (2005/06) po wygranej w pierwszej kolejce musiał zadowolić się "tylko" remisem w kolejnym ligowym meczu, mimo widocznej przewagi.
Druga drużyna rocznika 2007 niestety po przegranej w pierwszej kolejce ligowej, również w kolejnym meczu musiała uznać wyższość przeciwników. W kolejnym meczu powalczymy o 3 punkty;).
Znakomity start zanotowały za to orły Trenera Piotra i Michała z rocznika 2009 obie drużyny w pierwszych kolejkach pokonały swoich przeciwników, W drugiej tylko pierwszy zespół podtrzymał zwycięską passę, oby tak dalej.
Nasi najmłodsi reprezentanci w rozgrywkach MZPN czyli drużyna z rocznika 2010 również odniosła cenne zwycięstwo w pierwszej kolejce nowego sezonu.
Poniżej kilka zdjęć z drugiej kolejki ligowej.